Jestem Absolwentem Uniwersytetu medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Ogólnej. Jestem również absolwentem studiów podyplomowych w zakresie „Medycyny Estetycznej dla Lekarzy” w GWSH w Katowicach.

Pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej w SP ZOZ „Latawiec” w Świdnicy na stanowisku młodszego asystenta oraz w ogólnopolskim Centrum Medycznym Flebonet i Centrum Liposukcji.

Przez okres 4 lat, podczas studiów oraz stażu podyplomowego, byłem wolontariuszem w Klinice Kardiochirurgii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Byłem też członkiem koła naukowego Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, gdzie nabywałem wiedzę oraz umiejętności praktyczne niezbędne w codziennej pracy Chirurga.

Kładę duży nacisk na samokształcenie. Posiadam liczne certyfikaty m.in. do wykonywania badań USG jamy brzusznej oraz naczyń krwionośnych Polskiego towarzystwa Ultrasonografii. Stale aktualizuję i poszerzam swoje kwalifikacje uczęszczając na konferencje naukowe, kursy, oraz szkolenia w wiodących ośrodkach w polsce i za granicą, by móc świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie.

Zawodowo interesuję się chirurgią, oraz jej aspektem estetycznym co ma odzwierciedlenie w mojej codziennej pracy. W szczególnych polach moich zainteresowań znajdują się flebologia oraz proktologia. W dziedzinach tych wykorzystuję metody tradycyjne oraz najnowocześniejsze metody małoinwazyjne.